Karabük İli İlçeleri

Karabük İli Okulları

Karabük - Eflani Okulları


İlçe Kurum Türü Kurum Telefon
Eflani İlkokul Atatürk İlkokulu 0 370 461 21 31
Eflani Lise Eflani Borsa İstanbul Çok Programlı Anadolu Lisesi 0 370 461 20 04
Eflani Ortaokul Şehit Ali Şen Korkut Ortaokulu 0 370 461 24 63
Eflani Ortaokul Şehit Barış Efe İmam Hatip Ortaokulu 0 370 461 34 35
İlçe Kurum Türü Kurum Telefon

Karabük - Eskipazar Okulları


İlçe Kurum Türü Kurum Telefon
Eskipazar Anaokulu Şehit Ali Akbaş Anaokulu 0 370 818 14 91
Eskipazar İlkokul Eskipazar 60. Yıl Vali Nafiz Kayalı İlkokulu 0 370 818 10 26
Eskipazar İlkokul Şehit Faik Başkaya İlkokulu 0 370 848 51 68
Eskipazar İlkokul Şehit İsa Eken İlkokulu 0 370 818 23 74
Eskipazar Lise Eskipazar Çok Programlı Anadolu Lisesi 0 370 818 10 20
Eskipazar Lise Seyhan Cengiz Turhan Anadolu Lisesi 0 370 818 35 75
Eskipazar Ortaokul Eskipazar Ortaokulu 0 370 818 15 92
Eskipazar Ortaokul Mermer Ortaokulu 0 370 818 13 67
Eskipazar Ortaokul Şehit Cafer Demirhan İmam Hatip Ortaokulu 0 370 818 10 32
Eskipazar Ortaokul Üçevler Ortaokulu 0 370 848 51 68
İlçe Kurum Türü Kurum Telefon

Karabük - Merkez Okulları


İlçe Kurum Türü Kurum Telefon
Merkez Anaokulu 100.YIL ANAOKULU 0 370 433 12 53
Merkez Anaokulu Beşbinevler Şehit Hayati Kocakaya Anaokulu 0 370 433 11 77
Merkez Anaokulu LATİFE HANIM ANAOKULU
Merkez Anaokulu Nene Hatun Anaokulu 0 370 412 34 54
Merkez Anaokulu Şehit Mehmet Esen Anaokulu 0 370 412 81 71
Merkez Anaokulu ŞERİFE BACI ANAOKULU 0 370 433 26 06
Merkez Anaokulu Sevgibağı Özel Eğitim Anaokulu 0 370 433 44 55
Merkez Anaokulu ŞİRİNEVLER ANAOKULU 0 370 415 08 80
Merkez Bilsem Karabük Bilim ve Sanat Merkezi
Merkez İlkokul Anayasa İlkokulu 0 370 415 25 04
Merkez İlkokul Aydınlıkevler İlkokulu 0 370 412 85 70
Merkez İlkokul Beşbinevler Ömer Lütfü Özaytaç İlkokulu 0 370 433 19 72
Merkez İlkokul Cumayanı İlkokulu 0 370 442 24 07
Merkez İlkokul Demir Çelik 50.Yıl İlkokulu 0 370 415 09 98
Merkez İlkokul Demir Çelik İlkokulu 0 370 412 04 94
Merkez İlkokul Fatih İlkokulu 0 370 412 74 79
Merkez İlkokul Fevzi Çakmak İlkokulu 0 370 412 59 27
Merkez İlkokul Gazi Mustafa Kemal İlkokulu 0 370 412 17 15
Merkez İlkokul Kapullu Vali Nafiz Kayalı İlkokulu 0 370 424 39 89
Merkez İlkokul Karabük Belediyesi Özel Eğitim Uygulama Okulu I. Kademe 0 370 433 03 01
Merkez İlkokul Kartaltepe İlkokulu 0 370 412 40 51
Merkez İlkokul Kayabaşı İlkokulu 0 370 412 15 91
Merkez İlkokul KILAVUZLAR İLKOKULU 0 370 433 77 44
Merkez İlkokul Kurtuluş İlkokulu 0 370 415 01 38
Merkez İlkokul Mehmet Akif İlkokulu 0 370 412 44 51
Merkez İlkokul Namık Kemal İlkokulu 0 370 415 23 03
Merkez İlkokul Öğlebeli Şehit Nazif Topsakal İlkokulu 0 370 412 43 08
Merkez İlkokul Şehit Adem Yavru İlkokulu 0 370 412 04 24
Merkez İlkokul Şehit Mehmet Dinçel İlkokulu 0 370 433 45 15
Merkez İlkokul Şehit Metin Arslan İlkokulu 0 370 412 67 60
Merkez İlkokul Şehit Nurettin Seki İlkokulu 0 370 433 10 01
Merkez İlkokul Şehit Özcan Ören İlkokulu 0 370 433 55 99
Merkez İlkokul Şehit Şendoğan Topçu İlkokulu 0 370 415 08 60
Merkez İlkokul Şirinevler İlkokulu 0 370 412 11 13
Merkez İlkokul TOKİ Cevizkent Bahaddin Gazi İlkokulu 0 370 413 15 10
Merkez İlkokul Yaşama Sevinci Özel Eğitim İlkokulu 0 370 433 21 66
Merkez İlkokul Yunus Emre İlkokulu 0 370 433 82 47
Merkez Lise 75.Yıl Karabük Anadolu Lisesi 0 370 412 16 64
Merkez Lise Alparslan Gazi Anadolu Lisesi 0 370 415 03 50
Merkez Lise Cumhuriyet Anadolu Lisesi 0 370 433 23 01
Merkez Lise Demir Çelik Anadolu Lisesi 0 370 412 49 78
Merkez Lise Fevzi Çakmak Anadolu Lisesi 0 370 424 12 74
Merkez Lise Karabük Anadolu İmam Hatip Lisesi 0 370 412 81 16
Merkez Lise Karabük Belediyesi Özel Eğitim Uygulama Okulu III. Kademe 0 370 433 03 01
Merkez Lise Karabük Mehmet Mescier Özel Eğitim Uygulama Okulu III. Kademe 0 370 412 79 77
Merkez Lise Karabük Mehmet Vergili Fen Lisesi 0 370 433 52 42
Merkez Lise Karabük Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 0 370 415 10 89
Merkez Lise Kardemir Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 0 370 433 54 45
Merkez Lise Kıymet ve Mustafa Yazıcı Anadolu Lisesi 0 370 415 03 34
Merkez Lise Mesleki Eğitim Merkezi 0 370 433 17 17
Merkez Lise Necip Fazıl Kısakürek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 0 370 412 99 41
Merkez Lise Prof. Dr. Süheyl Ünver Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 0 370 433 58 54
Merkez Lise Vakıfbank Zübeyde Hanım Anadolu Lisesi 0 370 433 83 42
Merkez Lise Yahya Kemal Beyatlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 0 370 412 92 71
Merkez Lise Yaşama Sevinci Özel Eğitim Meslek Okulu 0 370 433 07 03
Merkez Ortaokul Beşbinevler İmam Hatip Ortaokulu
Merkez Ortaokul Beşbinevler Şehit Cevdet Çay Ortaokulu 0 370 433 19 72
Merkez Ortaokul Çelik İş Ortaokulu 0 370 412 67 72
Merkez Ortaokul Cumayanı İmam Hatip Ortaokulu 0 370 442 24 07
Merkez Ortaokul Cumayanı Yıldırım Beyazıt Ortaokulu 0 370 442 24 07
Merkez Ortaokul Cumhuriyet Ortaokulu 0 370 412 22 48
Merkez Ortaokul Esentepe Ortaokulu 0 370 415 08 60
Merkez Ortaokul Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu 0 370 412 74 79
Merkez Ortaokul Fazlı Yeşilyurt Ortaokulu 0 370 415 20 75
Merkez Ortaokul Fevzi Çakmak Ortaokulu 0 370 412 28 67
Merkez Ortaokul Hoca Ahmet Yesevi İmam Hatip Ortaokulu 0 370 413 10 93
Merkez Ortaokul Kapullu Ertuğrulgazi Ortaokulu 0 370 424 39 89
Merkez Ortaokul Karabük Atatürk Ortaokulu 0 370 412 87 35
Merkez Ortaokul Karabük Bahaddin Gazi İmam Hatip Ortaokulu 0 370 413 15 10
Merkez Ortaokul Karabük Belediyesi Özel Eğitim Uygulama Okulu II. Kademe 0 370 433 03 01
Merkez Ortaokul Karabük Ortaokulu 0 370 415 09 98
Merkez Ortaokul Kartaltepe Ortaokulu 0 370 412 40 51
Merkez Ortaokul Kayabaşı Ortaokulu 0 370 412 15 91
Merkez Ortaokul Kurtuluş Şehit Murat Dilmaç İmam Hatip Ortaokulu 0 370 415 51 97
Merkez Ortaokul Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu 0 370 415 18 73
Merkez Ortaokul Mevlana İmam Hatip Ortaokulu 0 370 433 20 12
Merkez Ortaokul Mimar Sinan Ortaokulu 0 370 433 19 73
Merkez Ortaokul Öğlebeli Osmangazi Ortaokulu 0 370 412 43 08
Merkez Ortaokul Şehit Alican Öztürk İmam Hatip Ortaokulu 0 370 412 19 01
Merkez Ortaokul Şehit Ercan Hırçın Ortaokulu 0 370 415 04 00
Merkez Ortaokul Şehit Mehmet Esen Ortaokulu 0 370 415 25 04
Merkez Ortaokul Şehit Umut Aytekin Ortaokulu 0 370 415 20 24
Merkez Ortaokul Soğuksu Ortaokulu 0 370 412 84 56
Merkez Ortaokul TOKİ Cevizkent Bahaddin Gazi Ortaokulu 0 370 413 15 10
Merkez Ortaokul Yaşama Sevinci Özel Eğitim Ortaokulu 0 370 433 21 66
Merkez Ortaokul Yavuz Sultan Selim Ortaokulu 0 370 433 10 01
Merkez Ortaokul Yunus Emre Ortaokulu 0 370 433 82 47
İlçe Kurum Türü Kurum Telefon

Karabük - Ovacık Okulları


İlçe Kurum Türü Kurum Telefon
Ovacık İlkokul Şehit Cemalettin Karagözoğlu İlkokulu 0 370 877 10 28
Ovacık Lise Karabük Ovacık Spor Lisesi 0 370 877 13 40
Ovacık Lise Ovacık Şehit Mustafa Kızılkaya Çok Programlı Anadolu Lisesi 0 370 877 10 02
Ovacık Ortaokul Ovacık İmam Hatip Ortaokulu 0 370 877 10 28
Ovacık Ortaokul Ovacık Ortaokulu 0 370 877 10 28
İlçe Kurum Türü Kurum Telefon

Karabük - Safranbolu Okulları


İlçe Kurum Türü Kurum Telefon
Safranbolu Anaokulu Ali Baba Anaokulu 0 370 725 20 00
Safranbolu Anaokulu Safran Çiçeği Anaokulu 0 370 712 25 24
Safranbolu Anaokulu Safranbolu Şehit Aybüke Yalçın Anaokulu 0 370 712 46 97
Safranbolu İlkokul Altın Safran İlkokulu 0 370 712 40 78
Safranbolu İlkokul Bağlar Şehit Atilla Bodur İlkokulu 0 370 712 79 20
Safranbolu İlkokul Bostanbükü İlkokulu 0 370 741 20 14
Safranbolu İlkokul Gümüş İlkokulu 0 370 712 22 27
Safranbolu İlkokul Harmanlar İlkokulu 0 370 712 79 23
Safranbolu İlkokul Hasan Gemici Özel Eğitim Uygulama Okulu I. Kademe 0 370 712 33 36
Safranbolu İlkokul Kalealtı Şehit Oğuz İnan İlkokulu 0 370 712 11 95
Safranbolu İlkokul Kirkille İlkokulu 0 370 712 10 33
Safranbolu İlkokul Misakı Milli İlkokulu 0 370 712 49 13
Safranbolu İlkokul Mustafa Antepoğlu İlkokulu 0 370 712 79 24
Safranbolu İlkokul Ovacuma İlkokulu 0 370 733 20 01
Safranbolu İlkokul Ünsal Tülbentçi İlkokulu 0 370 712 57 37
Safranbolu İlkokul Yazıköy İlkokulu 0 370 743 20 05
Safranbolu İlkokul Zati Ağar İlkokulu 0 370 725 45 44
Safranbolu Lise 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi 0 370 712 12 05
Safranbolu Lise Abdurrahman Yerlikaya Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 0 370 725 34 34
Safranbolu Lise Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 0 370 712 15 73
Safranbolu Lise Cemil Meriç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 0 370 712 12 03
Safranbolu Lise Evliya Çelebi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 0 370 712 10 12
Safranbolu Lise Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi 0 370 712 45 25
Safranbolu Lise Hasan Gemici Özel Eğitim Uygulama Okulu III. Kademe 0 370 712 33 36
Safranbolu Lise Karabük Safranbolu Borsa İstanbul Güzel Sanatlar Lisesi 0 370 725 21 60
Safranbolu Lise Ovacuma Çok Programlı Anadolu Lisesi 0 370 733 26 26
Safranbolu Lise Prof. Dr. Sabri Ülgener Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 0 370 712 52 74
Safranbolu Lise Safranbolu Atatürk Anadolu Lisesi 0 370 712 12 02
Safranbolu Lise Safranbolu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 0 370 712 38 66
Safranbolu Lise Şehit Murat Akdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi 0 370 725 51 61
Safranbolu Lise Şehit Ömer Bilal Akpınar Anadolu İmam Hatip Lisesi 0 370 712 38 23
Safranbolu Ortaokul 15 Temmuz Demokrasi Ortaokulu 0 370 712 38 23
Safranbolu Ortaokul Bostanbükü Ortaokulu 0 370 741 20 14
Safranbolu Ortaokul Emek Ortaokulu 0 370 712 79 22
Safranbolu Ortaokul Harmanlar Şehit Halil Gözlemeci Ortaokulu 0 370 712 79 29
Safranbolu Ortaokul Hasan Gemici Özel Eğitim Uygulama Okulu II. Kademe 0 370 712 33 36
Safranbolu Ortaokul Kalealtı Ortaokulu 0 370 712 11 95
Safranbolu Ortaokul Kirkille Ortaokulu 0 370 712 10 33
Safranbolu Ortaokul Misakı Milli Ortaokulu 0 370 712 79 25
Safranbolu Ortaokul Ovacuma Ortaokulu 0 370 733 20 01
Safranbolu Ortaokul Safranbolu Kanuni Ortaokulu 0 370 712 48 00
Safranbolu Ortaokul Şehit Mustafa Arık Ortaokulu 0 370 712 22 27
Safranbolu Ortaokul Şehit Recep Çakıl İmam Hatip Ortaokulu 0 370 725 11 12
Safranbolu Ortaokul Ünsal Tülbentçi Ortaokulu 0 370 712 57 37
Safranbolu Ortaokul Vilayetler Birliği Ortaokulu 0 370 712 55 22
Safranbolu Ortaokul Yazıköy Şehit Uzman Er Coşkun İşleyen Ortaokulu 0 370 743 20 05
İlçe Kurum Türü Kurum Telefon

Karabük - Yenice Okulları


İlçe Kurum Türü Kurum Telefon
Yenice Anaokulu Hüsamettin-Fatime Ören Anaokulu 0 370 766 30 66
Yenice İlkokul İsmetpaşa İlkokulu 0 370 766 13 30
Yenice İlkokul Kalaycılar İlkokulu 0 370 766 11 92
Yenice İlkokul Özal Mahallesi İlkokulu 0 370 766 16 31
Yenice İlkokul Satuk Balıkısık İlkokulu 0 370 796 80 31
Yenice İlkokul Şirinköy İlkokulu 0 370 781 00 40
Yenice İlkokul Ülkü İlkokulu 0 370 766 10 37
Yenice İlkokul Yortan İlkokulu 0 370 776 41 40
Yenice Lise Yenice Anadolu Lisesi 0 370 766 26 44
Yenice Lise Yenice Çok Programlı Anadolu Lisesi 0 370 766 44 11
Yenice Lise Yortan Çok Programlı Anadolu Lisesi 0 370 776 58 36
Yenice Ortaokul İsmetpaşa Ortaokulu 0 370 766 13 30
Yenice Ortaokul Kalaycılar Ortaokulu 0 370 766 11 92
Yenice Ortaokul Satuk Balıkısık Ortaokulu 0 370 796 80 31
Yenice Ortaokul Şirinköy Ortaokulu 0 370 781 00 40
Yenice Ortaokul Turgut Özal Ortaokulu 0 370 766 16 31
Yenice Ortaokul Ülkü Ortaokulu 0 370 766 10 37
Yenice Ortaokul Yenice İmam Hatip Ortaokulu 0 370 766 26 99
Yenice Ortaokul Yortan Ortaokulu 0 370 776 41 40
İlçe Kurum Türü Kurum Telefon
Karabük İli Nüfus Bilgileri

  • Nüfus verileri Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından açıklanan 2021 dönemi "Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi Sonuçları"ndan alınmıştır.
  • Bu sitede elde ettiğiniz bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini TÜİK'in resmi nüfus portalından kontrol ediniz.
Sıra İlçe Erkek Nüfus Kadın Nüfus Toplam Nüfus
1Merkez67.23868.113135.351
2Safranbolu34.67934.77069.449
3Yenice9.9549.90019.854
4Eskipazar6.4926.05812.550
5Eflani4.2264.1838.409
6Ovacık1.9351.7393.674
İl Geneli124.524124.763249.287
Karabük İli Okuryazarlık Oranları

  • Okuryazarlık verileri Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından açıklanan 2021 dönemi "Merkezi Dağıtım Sistemi"nden alınmıştır.
  • Bu sitede elde ettiğiniz bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini TÜİK'in resmi portallarından kontrol ediniz.
  • Okuryazarlık verilerinde 6 yaş ve üzeri yaş grubu dikkate alınmıştır.
Sıra İlçe Bilen Bilmeyen Bilinmeyen Okuryazar Oranı
1Merkez114.7962.782423% 97,63
2Safranbolu62.4151.541161% 97,59
3Eskipazar11.08181532% 93,15
4Yenice16.9441.775208% 90,52
5Eflani7.14790526% 88,76
6Ovacık3.1434336% 87,89
İl Geneli215.5268.251856% 96,31
Karabük İli Hizmet Bölgeleri

  • Şu an Karabük iline ait hizmet bölgeleri, alanları, süreleri ve puanları bilgilerini görüntülüyorsunuz. Tüm okulları görüntülemek için tıklayınız.
  • İl seçimi yaparak zorunlu çalışma yükümlülüğü öngörülen hizmet alanları, süreleri ve puanlarını görüntüleyebilirsiniz.
  • Sitemizdeki hizmet bölgesi, hizmet alanı, hizmet puanı verileri Şubat 2022 tarihli 2772 sayılı tebliğler dergisine göre hazırlanmıştır.
  • Güncel ve detaylı bilgileri "Millî Eğitim Bakanlığı Öğretmen Atama Ve Yer Değiştirme Yönetmeliği"nden kontrol ediniz.

Karabük İli Zorunlu Hizmet Okulları


Sıra İlçe Kurum Hizmet Bölgesi Hizmet Alanı Zorunlu Süresi Hizmet Puanı
1
Eflani Atatürk İlkokulu
1
5
6
16
2
Eflani Eflani Borsa İstanbul Çok Programlı Anadolu Lisesi
1
5
6
16
3
Eflani Şehit Ali Şen Korkut Ortaokulu
1
5
6
16
4
Eflani Şehit Barış Efe İmam Hatip Ortaokulu
1
5
6
16
5
Eskipazar Eskipazar 60. Yıl Vali Nafiz Kayalı İlkokulu
1
4
7
14
6
Eskipazar Eskipazar Çok Programlı Anadolu Lisesi
1
4
7
14
7
Eskipazar Eskipazar Ortaokulu
1
4
7
14
8
Eskipazar Mermer Ortaokulu
1
4
7
14
9
Eskipazar Şehit Ali Akbaş Anaokulu
1
4
7
14
10
Eskipazar Şehit Cafer Demirhan İmam Hatip Ortaokulu
1
4
7
14
11
Eskipazar Şehit Faik Başkaya İlkokulu
1
5
6
16
12
Eskipazar Şehit İsa Eken İlkokulu
1
4
7
14
13
Eskipazar Seyhan Cengiz Turhan Anadolu Lisesi
1
4
7
14
14
Eskipazar Üçevler Ortaokulu
1
5
6
16
15
Merkez Cumayanı İlkokulu
1
4
7
14
16
Merkez Cumayanı İmam Hatip Ortaokulu
1
4
7
14
17
Merkez Cumayanı Yıldırım Beyazıt Ortaokulu
1
4
7
14
18
Merkez Fatih İlkokulu
1
4
7
14
19
Merkez Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu
1
4
7
14
20
Merkez Karabük Belediyesi Özel Eğitim Uygulama Okulu I. Kademe
1
4
7
14
21
Merkez Karabük Belediyesi Özel Eğitim Uygulama Okulu II. Kademe
1
4
7
14
22
Merkez Karabük Mehmet Mescier Özel Eğitim Uygulama Okulu III. Kademe
1
4
7
14
23
Merkez Yaşama Sevinci Özel Eğitim İlkokulu
1
4
7
14
24
Merkez Yaşama Sevinci Özel Eğitim Meslek Okulu
1
4
7
14
25
Merkez Yaşama Sevinci Özel Eğitim Ortaokulu
1
4
7
14
26
Ovacık Karabük Ovacık Spor Lisesi
1
6
5
18
27
Ovacık Ovacık İmam Hatip Ortaokulu
1
6
5
18
28
Ovacık Ovacık Ortaokulu
1
6
5
18
29
Ovacık Ovacık Şehit Mustafa Kızılkaya Çok Programlı Anadolu Lisesi
1
6
5
18
30
Ovacık Şehit Cemalettin Karagözoğlu İlkokulu
1
6
5
18
31
Safranbolu Gümüş İlkokulu
1
4
7
14
32
Safranbolu Hasan Gemici Özel Eğitim Uygulama Okulu I. Kademe
1
4
7
14
33
Safranbolu Hasan Gemici Özel Eğitim Uygulama Okulu II. Kademe
1
4
7
14
34
Safranbolu Ovacuma Çok Programlı Anadolu Lisesi
1
4
7
14
35
Safranbolu Ovacuma İlkokulu
1
4
7
14
36
Safranbolu Ovacuma Ortaokulu
1
4
7
14
37
Safranbolu Şehit Mustafa Arık Ortaokulu
1
4
7
14
38
Yenice Hüsamettin-Fatime Ören Anaokulu
1
4
7
14
39
Yenice İsmetpaşa İlkokulu
1
4
7
14
40
Yenice İsmetpaşa Ortaokulu
1
4
7
14
41
Yenice Kalaycılar İlkokulu
1
4
7
14
42
Yenice Kalaycılar Ortaokulu
1
4
7
14
43
Yenice Özal Mahallesi İlkokulu
1
4
7
14
44
Yenice Satuk Balıkısık İlkokulu
1
5
6
16
45
Yenice Satuk Balıkısık Ortaokulu
1
5
6
16
46
Yenice Şirinköy İlkokulu
1
6
5
18
47
Yenice Şirinköy Ortaokulu
1
6
5
18
48
Yenice Turgut Özal Ortaokulu
1
4
7
14
49
Yenice Ülkü İlkokulu
1
4
7
14
50
Yenice Ülkü Ortaokulu
1
4
7
14
51
Yenice Yenice Anadolu Lisesi
1
4
7
14
52
Yenice Yenice Çok Programlı Anadolu Lisesi
1
4
7
14
53
Yenice Yenice İmam Hatip Ortaokulu
1
4
7
14
54
Yenice Yortan Çok Programlı Anadolu Lisesi
1
5
6
16
55
Yenice Yortan İlkokulu
1
5
6
16
56
Yenice Yortan Ortaokulu
1
5
6
16

Karabük İli Zorunlu Hizmet Olmayan Okulları


Sıra İlçe Kurum Hizmet Bölgesi Hizmet Alanı Zorunlu Süresi Hizmet Puanı
1
Merkez 100.YIL ANAOKULU
1
1
-
10
2
Merkez 75.Yıl Karabük Anadolu Lisesi
1
1
-
10
3
Merkez Alparslan Gazi Anadolu Lisesi
1
1
-
10
4
Merkez Anayasa İlkokulu
1
1
-
10
5
Merkez Aydınlıkevler İlkokulu
1
2
-
11
6
Merkez Beşbinevler İmam Hatip Ortaokulu
1
1
-
10
7
Merkez Beşbinevler Ömer Lütfü Özaytaç İlkokulu
1
1
-
10
8
Merkez Beşbinevler Şehit Cevdet Çay Ortaokulu
1
1
-
10
9
Merkez Beşbinevler Şehit Hayati Kocakaya Anaokulu
1
1
-
10
10
Merkez Çelik İş Ortaokulu
1
2
-
11
11
Merkez Cumhuriyet Anadolu Lisesi
1
1
-
10
12
Merkez Cumhuriyet Ortaokulu
1
2
-
11
13
Merkez Demir Çelik 50.Yıl İlkokulu
1
2
-
11
14
Merkez Demir Çelik Anadolu Lisesi
1
1
-
10
15
Merkez Demir Çelik İlkokulu
1
1
-
10
16
Merkez Esentepe Ortaokulu
1
2
-
11
17
Merkez Fazlı Yeşilyurt Ortaokulu
1
2
-
11
18
Merkez Fevzi Çakmak Anadolu Lisesi
1
1
-
10
19
Merkez Fevzi Çakmak İlkokulu
1
1
-
10
20
Merkez Fevzi Çakmak Ortaokulu
1
1
-
10
21
Merkez Gazi Mustafa Kemal İlkokulu
1
2
-
11
22
Merkez Hoca Ahmet Yesevi İmam Hatip Ortaokulu
1
1
-
10
23
Merkez Kapullu Ertuğrulgazi Ortaokulu
1
2
-
11
24
Merkez Kapullu Vali Nafiz Kayalı İlkokulu
1
2
-
11
25
Merkez Karabük Anadolu İmam Hatip Lisesi
1
1
-
10
26
Merkez Karabük Atatürk Ortaokulu
1
1
-
10
27
Merkez Karabük Bahaddin Gazi İmam Hatip Ortaokulu
1
1
-
10
28
Merkez Karabük Belediyesi Özel Eğitim Uygulama Okulu III. Kademe
1
3
-
12
29
Merkez Karabük Bilim ve Sanat Merkezi
1
1
-
10
30
Merkez Karabük Mehmet Vergili Fen Lisesi
1
1
-
10
31
Merkez Karabük Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
1
1
-
10
32
Merkez Karabük Ortaokulu
1
2
-
11
33
Merkez Kardemir Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
1
1
-
10
34
Merkez Kartaltepe İlkokulu
1
1
-
10
35
Merkez Kartaltepe Ortaokulu
1
1
-
10
36
Merkez Kayabaşı İlkokulu
1
1
-
10
37
Merkez Kayabaşı Ortaokulu
1
1
-
10
38
Merkez KILAVUZLAR İLKOKULU
1
2
-
11
39
Merkez Kıymet ve Mustafa Yazıcı Anadolu Lisesi
1
1
-
10
40
Merkez Kurtuluş İlkokulu
1
2
-
11
41
Merkez Kurtuluş Şehit Murat Dilmaç İmam Hatip Ortaokulu
1
2
-
11
42
Merkez LATİFE HANIM ANAOKULU
1
2
-
11
43
Merkez Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu
1
2
-
11
44
Merkez Mehmet Akif İlkokulu
1
2
-
11
45
Merkez Mesleki Eğitim Merkezi
1
1
-
10
46
Merkez Mevlana İmam Hatip Ortaokulu
1
1
-
10
47
Merkez Mimar Sinan Ortaokulu
1
1
-
10
48
Merkez Namık Kemal İlkokulu
1
2
-
11
49
Merkez Necip Fazıl Kısakürek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
1
1
-
10
50
Merkez Nene Hatun Anaokulu
1
1
-
10
51
Merkez Öğlebeli Osmangazi Ortaokulu
1
2
-
11
52
Merkez Öğlebeli Şehit Nazif Topsakal İlkokulu
1
2
-
11
53
Merkez Prof. Dr. Süheyl Ünver Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
1
1
-
10
54
Merkez Şehit Adem Yavru İlkokulu
1
2
-
11
55
Merkez Şehit Alican Öztürk İmam Hatip Ortaokulu
1
2
-
11
56
Merkez Şehit Ercan Hırçın Ortaokulu
1
1
-
10
57
Merkez Şehit Mehmet Dinçel İlkokulu
1
1
-
10
58
Merkez Şehit Mehmet Esen Anaokulu
1
1
-
10
59
Merkez Şehit Mehmet Esen Ortaokulu
1
1
-
10
60
Merkez Şehit Metin Arslan İlkokulu
1
1
-
10
61
Merkez Şehit Nurettin Seki İlkokulu
1
1
-
10
62
Merkez Şehit Özcan Ören İlkokulu
1
1
-
10
63
Merkez Şehit Şendoğan Topçu İlkokulu
1
2
-
11
64
Merkez Şehit Umut Aytekin Ortaokulu
1
2
-
11
65
Merkez ŞERİFE BACI ANAOKULU
1
1
-
10
66
Merkez Sevgibağı Özel Eğitim Anaokulu
1
3
-
12
67
Merkez ŞİRİNEVLER ANAOKULU
1
1
-
10
68
Merkez Şirinevler İlkokulu
1
1
-
10
69
Merkez Soğuksu Ortaokulu
1
2
-
11
70
Merkez TOKİ Cevizkent Bahaddin Gazi İlkokulu
1
1
-
10
71
Merkez TOKİ Cevizkent Bahaddin Gazi Ortaokulu
1
1
-
10
72
Merkez Vakıfbank Zübeyde Hanım Anadolu Lisesi
1
1
-
10
73
Merkez Yahya Kemal Beyatlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
1
1
-
10
74
Merkez Yavuz Sultan Selim Ortaokulu
1
1
-
10
75
Merkez Yunus Emre İlkokulu
1
1
-
10
76
Merkez Yunus Emre Ortaokulu
1
1
-
10
77
Safranbolu 15 Temmuz Demokrasi Ortaokulu
1
1
-
10
78
Safranbolu 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi
1
1
-
10
79
Safranbolu Abdurrahman Yerlikaya Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
1
2
-
11
80
Safranbolu Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
1
1
-
10
81
Safranbolu Ali Baba Anaokulu
1
2
-
11
82
Safranbolu Altın Safran İlkokulu
1
1
-
10
83
Safranbolu Bağlar Şehit Atilla Bodur İlkokulu
1
1
-
10
84
Safranbolu Bostanbükü İlkokulu
1
2
-
11
85
Safranbolu Bostanbükü Ortaokulu
1
2
-
11
86
Safranbolu Cemil Meriç Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
1
1
-
10
87
Safranbolu Emek Ortaokulu
1
1
-
10
88
Safranbolu Evliya Çelebi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
1
1
-
10
89
Safranbolu Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi
1
1
-
10
90
Safranbolu Harmanlar İlkokulu
1
2
-
11
91
Safranbolu Harmanlar Şehit Halil Gözlemeci Ortaokulu
1
2
-
11
92
Safranbolu Hasan Gemici Özel Eğitim Uygulama Okulu III. Kademe
1
3
-
12
93
Safranbolu Kalealtı Ortaokulu
1
2
-
11
94
Safranbolu Kalealtı Şehit Oğuz İnan İlkokulu
1
2
-
11
95
Safranbolu Karabük Safranbolu Borsa İstanbul Güzel Sanatlar Lisesi
1
1
-
10
96
Safranbolu Kirkille İlkokulu
1
2
-
11
97
Safranbolu Kirkille Ortaokulu
1
2
-
11
98
Safranbolu Misakı Milli İlkokulu
1
1
-
10
99
Safranbolu Misakı Milli Ortaokulu
1
1
-
10
100
Safranbolu Mustafa Antepoğlu İlkokulu
1
2
-
11
101
Safranbolu Prof. Dr. Sabri Ülgener Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
1
1
-
10
102
Safranbolu Safran Çiçeği Anaokulu
1
1
-
10
103
Safranbolu Safranbolu Atatürk Anadolu Lisesi
1
1
-
10
104
Safranbolu Safranbolu Kanuni Ortaokulu
1
1
-
10
105
Safranbolu Safranbolu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
1
1
-
10
106
Safranbolu Safranbolu Şehit Aybüke Yalçın Anaokulu
1
1
-
10
107
Safranbolu Şehit Murat Akdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi
1
1
-
10
108
Safranbolu Şehit Ömer Bilal Akpınar Anadolu İmam Hatip Lisesi
1
1
-
10
109
Safranbolu Şehit Recep Çakıl İmam Hatip Ortaokulu
1
1
-
10
110
Safranbolu Ünsal Tülbentçi İlkokulu
1
1
-
10
111
Safranbolu Ünsal Tülbentçi Ortaokulu
1
1
-
10
112
Safranbolu Vilayetler Birliği Ortaokulu
1
2
-
11
113
Safranbolu Yazıköy İlkokulu
1
3
-
12
114
Safranbolu Yazıköy Şehit Uzman Er Coşkun İşleyen Ortaokulu
1
3
-
12
115
Safranbolu Zati Ağar İlkokulu
1
1
-
10
Karabük İli LGS Bilgileri

  • Şu an 2022 yılında Karabük iline ait merkezi sınavla öğrenci alan lise bilgilerini görüntülüyorsunuz. Merkezi sınavla öğrenci alan tüm okulları görüntülemek için tıklayınız.
  • Ortaöğretim Kurumlarına ilişkin Merkezi Sınav, sınavla öğrenci alan fen liseleri, sosyal bilimler liseleri, özel program ve proje uygulayan eğitim kurumları ile mesleki ve teknik anadolu liselerinin anadolu teknik programlarına öğrenci seçmek amacıyla uygulanmaktadır.
  • Sitemizdeki LGS bilgileri Milli Eğitim Bakanlığı tarafından kamuoyu ile paylaşılan bilgilerdir.
  • Güncel ve detaylı bilgileri "Milli Eğitim Bakanlığı"nın web sitesinden kontrol ediniz.
Sıra
İlçe Kurum
Kontenjan
En Düşük Puan
En Düşük Yüzdelik Dilim
En Yüksek Puan
En Yüksek Yüzdelik Dilim
Alan Adı Okul Türü
Öğretim Süresi
Öğretim Şekli Pansiyon
Yabancı Dil
1
MERKEZKarabük Mehmet vergili Fen Lisesi
90
444,3492
3,46
500
0,01
Fen Bilimleri Alanı (Fen Lis.)Fen Lisesi
4 yıl
Kız/ErkekPansiyon(Kız/Erkek)
İngilizce
2
SAFRANBOLUFatih Sultan Mehmet Fen Lisesi
90
413,9668
7,62
443,9498
3,5
Fen Bilimleri Alanı (Fen Lis.)Fen Lisesi
4 yıl
Kız/ErkekPansiyon(Kız/Erkek)
İngilizce
3
SAFRANBOLUŞehit Murat Akdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi
90
401,6855
9,64
500
0,01
Fen ve Sosyal Bilimler ProgramıAnadolu İmam Hatip Lisesi
4 yıl
Kız/ErkekPansiyon(Kız)
İngilizce
4
MERKEZAlparslan Gazi Anadolu Lisesi
90
394,8194
10,84
441,0244
3,85
Anadolu Lisesi
4 yıl
Kız/ErkekPansiyon(Kız/Erkek)
İngilizce
5
MERKEZKarabük Anadolu İmam Hatip Lisesi
30
327,8185
26,64
394,3446
10,93
Fen ve Sosyal Bilimler ProgramıAnadolu İmam Hatip Lisesi
4 yıl
ErkekPansiyon(Erkek)
İngilizce
6
MERKEZKardemir Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi
60
316,5869
30,27
390,0526
11,71
Fen ve Sosyal Bilimler ProgramıAnadolu İmam Hatip Lisesi
4 yıl
KızPansiyon(Kız)
İngilizce
7
MERKEZKarabük Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
90
310,2464
32,46
391,6797
11,4
Elektrik- Elektronik Teknolojisi AlanıAnadolu Teknik Programı
4 yıl
Kız/ErkekPansiyon Yok
İngilizce
8
MERKEZKarabük Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
90
287,6774
41,26
339,1589
23,34
Makine ve Tasarım Teknolojisi AlanıAnadolu Teknik Programı
4 yıl
Kız/ErkekPansiyon Yok
İngilizce
9
MERKEZKarabük Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
90
252,9726
58,53
293,806
38,69
Metalürji Teknolojisi AlanıAnadolu Teknik Programı
4 yıl
Kız/ErkekPansiyon Yok
İngilizce
10
SAFRANBOLUEvliya Çelebi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
60
222,8666
77,96
366,4229
16,56
Yiyecek İçecek Hizmetleri Alanı (Sınavlı)Anadolu Meslek Programı
4 yıl
Kız/ErkekPansiyon Yok
İngilizce
11
SAFRANBOLUEvliya Çelebi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
60
189,031
96,55
348,9937
20,72
Konaklama ve Seyahat Hizmetleri Alanı (Sınavlı)Anadolu Meslek Programı
4 yıl
Kız/ErkekPansiyon Yok
İngilizce
Okul Ara

İl Ara

Karabük İli Hava Durumu

  • Hava durumu verileri meteorolojiden alınmaktadır.
  • Güncel ve detaylı bilgileri "Meteoroloji G. Müdürlüğü"nün web sitesinden kontrol ediniz.
Tarih
Durum
Fotoğraf
En Düşük Sıcaklık
En Yüksek Sıcaklık
05.12.2022
Sis
Sis
3
10
06.12.2022
Sis
Sis
3
9
07.12.2022
Az Bulutlu
Az Bulutlu
0
10
Bu sayfa en son 05.12.2022 tarihinde güncellenmiştir.
Karabük İli Namaz Vakti

  • Namaz vakti verileri diyanetten alınmaktadır.
  • Güncel ve detaylı bilgileri "Diyanet İşleri Başkanlığı"nın web sitesinden kontrol ediniz.
Tarih
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
04.12.2022
06:20
07:51
12:45
15:07
17:28
18:54
05.12.2022
06:21
07:52
12:45
15:07
17:28
18:54
06.12.2022
06:21
07:53
12:45
15:06
17:28
18:54
Bu sayfa en son 05.12.2022 tarihinde güncellenmiştir.

Sosyal medyada bizi paylaş!

Kullanım Şartları

Sitedeki bazı bilgiler güncelliğini yitirmiş veya içeriğindeki bilgilerin geçerliliği kaybolmuş olabilir. Herhangi bir yanlış anlaşılmadan bu site sorumlu değildir. Sitede yer alan bilgilerin doğruluğunu taahhüt etmiyoruz. Bu site bilgi ve eğlence sitesidir. Burada yer alan bilgiler resmi amaçla kullanılmaz, delil olarak gösterilemez. Bu sitede elde ettiğiniz bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini resmi mercilerden kontrol ediniz. Burada yer alan tüm okul bilgileri Milli Eğitim Bakanlığı'nın yayınlamış olduğu herkese açık meb.gov.tr internet sitesinden alınmıştır. Bilgilerin doğruluğundan http://www.okultanitimi.net sorumlu değildir. © Her hakkı saklıdır. 2018 - 2022

okul | deneme bonusu | deneme bonusu | deneme bonusu veren siteler | deneme bonusu veren siteler | meritroyalbet | hilbet giriş | meritroyal bet | yatırımsız deneme bonusu | tiktok takipçi satın al | melbet | melbet giriş | kaçak bahis | deneme bonusu | deneme bonusu veren siteler | deneme bonusu veren siteler | deneme bonusu veren siteler | Tiktok takipçi satın al | takipçi satın al | deneme bonusu veren siteler | deneme bonusu veren siteler | deneme bonusu | deneme bonusu veren siteler

Yandex.Metrica