Sinop İli İlçeleri

Sinop İli Okulları

Sinop - Ayancık Okulları


İlçe Kurum Türü Kurum Telefon
Ayancık Anaokulu Zübeyde Hanım Anaokulu 0 368 613 33 68
Ayancık İlkokul Aşağıköy İlkokulu 0 368 613 43 62
Ayancık İlkokul Avukat Hasan Hüsnü Kılıç İlkokulu 0 368 613 11 99
Ayancık İlkokul Cumhuriyet İlkokulu 0 368 613 26 29
Ayancık İlkokul Fatih İlkokulu 0 368 613 57 64
Ayancık Lise Ayancık Atatürk Anadolu Lisesi 0 368 613 12 18
Ayancık Lise Ayancık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 0 368 613 14 56
Ayancık Lise Farabi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 0 368 613 35 25
Ayancık Lise Mesleki Eğitim Merkezi 0 368 613 33 25
Ayancık Lise Şehit Ahmet Can Anadolu İmam Hatip Lisesi 0 368 613 19 18
Ayancık Ortaokul İnönü Ortaokulu 0 368 613 11 80
Ayancık Ortaokul Yenikonak Yatılı Bölge Ortaokulu 0 368 623 70 09
Ayancık Ortaokul Yunus Emre Ortaokulu 0 368 613 57 88
İlçe Kurum Türü Kurum Telefon

Sinop - Boyabat Okulları


İlçe Kurum Türü Kurum Telefon
Boyabat Anaokulu Boyabat 125. Yıl Atatürk Anaokulu 0 368 315 10 26
Boyabat Anaokulu Boyabat Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu 0 368 333 00 77
Boyabat Anaokulu Sıhhiye Ahmet Özay Anaokulu 0 368 315 10 78
Boyabat Bilsem Boyabat Bilim ve Sanat Merkezi
Boyabat İlkokul Abdurrahman Güneş İlkokulu 0 368 315 10 34
Boyabat İlkokul Bayamca İlkokulu 0 368 352 75 08
Boyabat İlkokul Boyabat Özel Eğitim Uygulama Okulu I. Kademe 0 368 315 21 73
Boyabat İlkokul Çattepe İlkokulu 0 368 375 75 84
Boyabat İlkokul Cengiz Topel İlkokulu 0 368 315 80 41
Boyabat İlkokul Cumhuriyet İlkokulu 0 368 315 09 22
Boyabat İlkokul Dumlupınar İlkokulu 0 368 315 11 02
Boyabat İlkokul Fatih İlkokulu 0 368 315 29 16
Boyabat İlkokul Sarıağaççayırı İlkokulu 0 368 355 74 32
Boyabat İlkokul Şehit Turan Meşe İlkokulu 0 368 315 38 71
Boyabat İlkokul Uygur Özay İlkokulu 0 368 333 05 01
Boyabat İlkokul Yeşilyurt İlkokulu 0 368 355 73 73
Boyabat Lise Boyabat Anadolu İmam Hatip Lisesi 0 368 315 19 58
Boyabat Lise Boyabat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 0 368 315 56 45
Boyabat Lise Boyabat Özel Eğitim Uygulama Okulu III. Kademe 0 368 315 21 73
Boyabat Lise Boyabat Şehit Ersoy Gürsu Anadolu Lisesi 0 368 315 40 60
Boyabat Lise İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 0 368 315 35 35
Boyabat Lise Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi 0 368 315 06 92
Boyabat Lise Mesleki Eğitim Merkezi 0 368 315 49 90
Boyabat Lise Mevlana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 0 368 315 11 36
Boyabat Lise Osman Özgün Anadolu İmam Hatip Lisesi 0 368 315 11 41
Boyabat Lise Türk Telekom Fen Lisesi 0 368 315 61 60
Boyabat Ortaokul Atatürk Ortaokulu 0 368 315 19 38
Boyabat Ortaokul Boyabat İmam Hatip Ortaokulu
Boyabat Ortaokul Boyabat Özel Eğitim Uygulama Okulu II. Kademe 0 368 315 21 73
Boyabat Ortaokul Çattepe Ortaokulu 0 368 375 75 84
Boyabat Ortaokul Cengiz Topel Ortaokulu 0 368 315 80 41
Boyabat Ortaokul Cumhuriyet Ortaokulu 0 368 315 09 22
Boyabat Ortaokul Fatih Sultan Mehmet İmam Hatip Ortaokulu 0 368 315 55 33
Boyabat Ortaokul Hamit Tekin Ortaokulu 0 368 315 03 41
Boyabat Ortaokul Mehmet Albayrak Hafız İmam Hatip Ortaokulu
Boyabat Ortaokul Sarıağaççayırı Ortaokulu 0 368 355 74 32
Boyabat Ortaokul Yaşar Topçu Yatılı Bölge Ortaokulu 0 368 315 74 77
İlçe Kurum Türü Kurum Telefon

Sinop - Dikmen Okulları


İlçe Kurum Türü Kurum Telefon
Dikmen İlkokul Dikmen Güzelceçay İlkokulu 0 368 781 71 21
Dikmen İlkokul Şehit Bahattin Dolma İlkokulu 0 368 771 20 10
Dikmen Lise Dikmen Ercüment Türkmen Anadolu Lisesi 0 368 771 24 24
Dikmen Ortaokul Can Kardeşler Baysun Ortaokulu 0 368 781 71 21
Dikmen Ortaokul Dikmen İmam Hatip Ortaokulu 0 368 771 20 60
Dikmen Ortaokul Şehit Bahattin Dolma Ortaokulu 0 368 771 20 60
İlçe Kurum Türü Kurum Telefon

Sinop - Durağan Okulları


İlçe Kurum Türü Kurum Telefon
Durağan Anaokulu 125. Yıl Zübeyde Hanım Anaokulu 0 368 416 11 75
Durağan İlkokul 75. Yıl Cumhuriyet İlkokulu
Durağan İlkokul Akçaalan İlkokulu
Durağan İlkokul Ayvacık İlkokulu 0 368 432 10 49
Durağan İlkokul Çerçiler İlkokulu 0 368 426 60 06
Durağan İlkokul Cumhuriyet İlkokulu 0 368 416 11 01
Durağan İlkokul Emirtolu Yüksel Söylemez, Necla Yeniay İlkokulu 0 368 424 10 43
Durağan İlkokul Hasan Azime Sözeri İlkokulu
Durağan İlkokul Kuzuluk İlkokulu 0 368 432 10 03
Durağan İlkokul Mehmet Akif Ersoy İlkokulu 0 368 416 12 77
Durağan İlkokul Olukbaşı İlkokulu 0 368 476 10 16
Durağan İlkokul Şehit İbrahim Yiğit İlkokulu 0 368 416 26 32
Durağan İlkokul Tekiryaylası İlkokulu 0 368 424 11 99
Durağan Lise Durağan Anadolu İmam Hatip Lisesi 0 368 416 12 15
Durağan Lise Durağan Anadolu Lisesi 0 368 416 32 43
Durağan Lise Durağan Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 0 368 416 23 20
Durağan Lise Durağan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 0 368 416 12 50
Durağan Ortaokul 75.Yıl Cumhuriyet Yatılı Bölge Ortaokulu 0 368 416 29 50
Durağan Ortaokul Çerçiler Şh.Recep Geçer Yatılı Bölge Ortaokulu 0 368 426 60 06
Durağan Ortaokul Şehit Engin Şahin Yatılı Bölge Ortaokulu 0 368 424 11 98
Durağan Ortaokul Şehit Hüseyin Yanık İmam Hatip Ortaokulu 0 368 416 24 83
Durağan Ortaokul Şehit Kadirler Ortaokulu 0 368 416 30 31
İlçe Kurum Türü Kurum Telefon

Sinop - Erfelek Okulları


İlçe Kurum Türü Kurum Telefon
Erfelek Anaokulu 23 Nisan Anaokulu 0 368 511 37 46
Erfelek İlkokul Atatürk İlkokulu 0 368 511 20 24
Erfelek Lise Erfelek Şehit Özkan Çelikkaya Çok Programlı Anadolu Lisesi 0 368 511 20 25
Erfelek Lise Şehit Kenan Döngel Anadolu İmam Hatip Lisesi 0 368 511 34 94
Erfelek Ortaokul Yunus Emre Ortaokulu 0 368 511 24 59
İlçe Kurum Türü Kurum Telefon

Sinop - Gerze Okulları


İlçe Kurum Türü Kurum Telefon
Gerze Anaokulu Gerze Anaokulu 0 368 718 49 70
Gerze İlkokul Atatürk İlkokulu 0 368 718 20 28
Gerze İlkokul Gazi Mustafa Kemal İlkokulu 0 368 718 10 15
Gerze İlkokul Karlı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği İlkokulu 0 368 748 63 00
Gerze Lise Gerze Anadolu İmam Hatip Lisesi 0 368 718 30 32
Gerze Lise Gerze Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 0 368 718 13 54
Gerze Lise Şehit Nurullah Saraç Anadolu Lisesi 0 368 718 24 49
Gerze Ortaokul Atatürk Ortaokulu 0 368 718 51 03
Gerze Ortaokul Belören Ortaokulu 0 368 748 66 33
Gerze Ortaokul Haşim ve Zehra Tarı Ortaokulu 0 368 718 11 62
Gerze Ortaokul Yunus Emre İmam Hatip Ortaokulu 0 368 718 18 55
İlçe Kurum Türü Kurum Telefon

Sinop - Merkez Okulları


İlçe Kurum Türü Kurum Telefon
Merkez Anaokulu 15 Eylül Anaokulu 0 368 271 55 36
Merkez Anaokulu Ada Anaokulu 0 368 261 50 16
Merkez Anaokulu Hayme Ana Özel Eğitim Anaokulu 0 368 220 02 28
Merkez Anaokulu Zübeyde Hanım Anaokulu 0 368 261 25 44
Merkez Bilsem Sinop Bilim ve Sanat Merkezi 0 368 261 86 01
Merkez İlkokul 15 Temmuz Şehitleri İlkokulu 0 368 271 50 99
Merkez İlkokul Abalı İlkokulu 0 368 288 61 94
Merkez İlkokul Atatürk İlkokulu 0 368 260 32 18
Merkez İlkokul Bektaşağa Atatürk İlkokulu 0 368 282 81 51
Merkez İlkokul Çiftlik İlkokulu 0 368 284 71 00
Merkez İlkokul Cumhuriyet İlkokulu 0 368 261 19 89
Merkez İlkokul Fatih İlkokulu 0 368 260 54 72
Merkez İlkokul Gazi Mustafa Kemal İlkokulu 0 368 261 19 83
Merkez İlkokul İstiklal İlkokulu 0 368 260 57 38
Merkez İlkokul Korucuk İlkokulu 0 368 271 41 36
Merkez İlkokul Lala İlkokulu 0 368 281 83 57
Merkez İlkokul Osmaniye İlkokulu 0 368 271 44 81
Merkez İlkokul Sinop Özel Eğitim İlkokulu 0 368 271 49 99
Merkez İlkokul Tangal İlkokulu 0 368 278 10 93
Merkez İlkokul Taşmanlı Dizdaroğlu Şehit Erol Keçeci İlkokulu 0 368 281 86 63
Merkez Lise Borsa İstanbul Şehit Ertan Yılmaztürk Güzel Sanatlar Lisesi 0 368 271 47 54
Merkez Lise Emir Gazi Tayboğa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 0 368 261 19 16
Merkez Lise Mesleki Eğitim Merkezi 0 368 271 49 52
Merkez Lise Prof. Dr. Necmettin Erbakan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 0 368 284 71 86
Merkez Lise Şehit Bülent Yalçın Spor Lisesi 0 368 271 47 54
Merkez Lise Şehit Ömer Can Açıkgöz Anadolu İmam Hatip Lisesi
Merkez Lise Seydi Ali Reis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 0 368 261 17 73
Merkez Lise Sinop Anadolu Lisesi 0 368 261 61 50
Merkez Lise Sinop Atatürk Anadolu Lisesi 0 368 261 19 90
Merkez Lise Sinop Fen Lisesi 0 368 271 53 41
Merkez Lise Sinop Özel Eğitim Meslek Okulu 0 368 271 49 99
Merkez Lise Sinop Sarı Saltuk Anadolu Lisesi 0 368 261 19 95
Merkez Lise Sultan Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 0 368 261 15 29
Merkez Ortaokul Abalı Ortaokulu 0 368 288 61 94
Merkez Ortaokul Bektaşağa Atatürk Ortaokulu 0 368 282 81 51
Merkez Ortaokul Gelincik Ortaokulu 0 368 261 19 88
Merkez Ortaokul İstiklal Ortaokulu 0 368 260 40 40
Merkez Ortaokul Kabalı Ortaokulu 0 368 289 90 10
Merkez Ortaokul Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu 0 368 261 54 13
Merkez Ortaokul Şehit Halil Özdoğru Ortaokulu 0 368 260 42 52
Merkez Ortaokul Seyit Bilal İmam Hatip Ortaokulu 0 368 260 01 42
Merkez Ortaokul Sinop Özel Eğitim Ortaokulu 0 368 271 49 99
Merkez Ortaokul Toki Şehit Fatih Erer Ortaokulu 0 368 271 41 76
İlçe Kurum Türü Kurum Telefon

Sinop - Saraydüzü Okulları


İlçe Kurum Türü Kurum Telefon
Saraydüzü İlkokul Türkaylar İlkokulu
Saraydüzü Lise Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi 0 368 485 82 07
Saraydüzü Ortaokul Saraydüzü İmam Hatip Ortaokulu 0 368 485 86 55
Saraydüzü Ortaokul Saraydüzü Türkaylar Ortaokulu 0 368 485 86 55
İlçe Kurum Türü Kurum Telefon

Sinop - Türkeli Okulları


İlçe Kurum Türü Kurum Telefon
Türkeli Anaokulu Türkeli 125. Yıl Gazi Anaokulu 0 368 671 25 73
Türkeli İlkokul Akçabük İlkokulu 0 368 682 71 15
Türkeli İlkokul Atatürk İlkokulu 0 368 671 23 16
Türkeli İlkokul Cumhuriyet İlkokulu 0 368 671 26 35
Türkeli İlkokul Helaldı İlkokulu 0 368 681 50 05
Türkeli Lise Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 0 368 671 20 07
Türkeli Lise Türkeli Anadolu İmam Hatip Lisesi 0 368 671 23 22
Türkeli Lise Türkeli Anadolu Lisesi 0 368 671 20 84
Türkeli Ortaokul Ayaz Ortaokulu 0 368 682 68 63
Türkeli Ortaokul Cumhuriyet Ortaokulu 0 368 671 21 58
Türkeli Ortaokul Gazi Mustafa Kemal Yatılı Bölge Ortaokulu 0 368 671 42 33
Türkeli Ortaokul Helaldı Ortaokulu 0 368 681 50 88
Türkeli Ortaokul İmam Hatip Ortaokulu 0 368 671 20 15
İlçe Kurum Türü Kurum Telefon
Sinop İli Nüfus Bilgileri

  • Nüfus verileri Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından açıklanan 2021 dönemi "Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi Sonuçları"ndan alınmıştır.
  • Bu sitede elde ettiğiniz bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini TÜİK'in resmi nüfus portalından kontrol ediniz.
Sıra İlçe Erkek Nüfus Kadın Nüfus Toplam Nüfus
1Merkez33.54834.46468.012
2Boyabat21.78822.21644.004
3Gerze13.45513.57227.027
4Ayancık11.86211.87723.739
5Durağan8.4758.46516.940
6Türkeli7.8738.13116.004
7Erfelek6.0105.99312.003
8Saraydüzü3.0152.9115.926
9Dikmen2.4462.3074.753
İl Geneli108.472109.936218.408
Sinop İli Okuryazarlık Oranları

  • Okuryazarlık verileri Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından açıklanan 2021 dönemi "Merkezi Dağıtım Sistemi"nden alınmıştır.
  • Bu sitede elde ettiğiniz bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini TÜİK'in resmi portallarından kontrol ediniz.
  • Okuryazarlık verilerinde 6 yaş ve üzeri yaş grubu dikkate alınmıştır.
Sıra İlçe Bilen Bilmeyen Bilinmeyen Okuryazar Oranı
1Merkez61.464492325% 99,21
2Gerze24.621680125% 97,31
3Ayancık21.253775421% 96,48
4Erfelek10.93442293% 96,28
5Boyabat38.7521.751131% 95,68
6Türkeli13.249662849% 95,24
7Saraydüzü5.23541614% 92,64
8Durağan14.6011.22564% 92,26
9Dikmen4.10048026% 89,52
İl Geneli194.2096.9032.048% 96,57
Sinop İli Hizmet Bölgeleri

  • Şu an Sinop iline ait hizmet bölgeleri, alanları, süreleri ve puanları bilgilerini görüntülüyorsunuz. Tüm okulları görüntülemek için tıklayınız.
  • İl seçimi yaparak zorunlu çalışma yükümlülüğü öngörülen hizmet alanları, süreleri ve puanlarını görüntüleyebilirsiniz.
  • Sitemizdeki hizmet bölgesi, hizmet alanı, hizmet puanı verileri Şubat 2022 tarihli 2772 sayılı tebliğler dergisine göre hazırlanmıştır.
  • Güncel ve detaylı bilgileri "Millî Eğitim Bakanlığı Öğretmen Atama Ve Yer Değiştirme Yönetmeliği"nden kontrol ediniz.

Sinop İli Zorunlu Hizmet Okulları


Sıra İlçe Kurum Hizmet Bölgesi Hizmet Alanı Zorunlu Süresi Hizmet Puanı
1
Ayancık Aşağıköy İlkokulu
1
5
6
16
2
Ayancık Avukat Hasan Hüsnü Kılıç İlkokulu
1
4
7
14
3
Ayancık Ayancık Atatürk Anadolu Lisesi
1
4
7
14
4
Ayancık Ayancık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
1
4
7
14
5
Ayancık Cumhuriyet İlkokulu
1
4
7
14
6
Ayancık Farabi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
1
4
7
14
7
Ayancık Fatih İlkokulu
1
4
7
14
8
Ayancık İnönü Ortaokulu
1
4
7
14
9
Ayancık Mesleki Eğitim Merkezi
1
4
7
14
10
Ayancık Şehit Ahmet Can Anadolu İmam Hatip Lisesi
1
4
7
14
11
Ayancık Yenikonak Yatılı Bölge Ortaokulu
1
5
6
16
12
Ayancık Yunus Emre Ortaokulu
1
4
7
14
13
Ayancık Zübeyde Hanım Anaokulu
1
4
7
14
14
Boyabat Abdurrahman Güneş İlkokulu
1
4
7
14
15
Boyabat Atatürk Ortaokulu
1
4
7
14
16
Boyabat Bayamca İlkokulu
1
6
5
18
17
Boyabat Boyabat 125. Yıl Atatürk Anaokulu
1
4
7
14
18
Boyabat Boyabat Anadolu İmam Hatip Lisesi
1
4
7
14
19
Boyabat Boyabat İmam Hatip Ortaokulu
1
4
7
14
20
Boyabat Boyabat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
1
4
7
14
21
Boyabat Boyabat Özel Eğitim Uygulama Okulu I. Kademe
1
4
7
14
22
Boyabat Boyabat Özel Eğitim Uygulama Okulu II. Kademe
1
4
7
14
23
Boyabat Boyabat Özel Eğitim Uygulama Okulu III. Kademe
1
4
7
14
24
Boyabat Boyabat Şehit Ersoy Gürsu Anadolu Lisesi
1
4
7
14
25
Boyabat Boyabat Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu
1
4
7
14
26
Boyabat Çattepe İlkokulu
1
5
6
16
27
Boyabat Çattepe Ortaokulu
1
5
6
16
28
Boyabat Cengiz Topel İlkokulu
1
4
7
14
29
Boyabat Cengiz Topel Ortaokulu
1
4
7
14
30
Boyabat Cumhuriyet İlkokulu
1
4
7
14
31
Boyabat Cumhuriyet Ortaokulu
1
4
7
14
32
Boyabat Dumlupınar İlkokulu
1
4
7
14
33
Boyabat Fatih İlkokulu
1
4
7
14
34
Boyabat Fatih Sultan Mehmet İmam Hatip Ortaokulu
1
4
7
14
35
Boyabat Hamit Tekin Ortaokulu
1
4
7
14
36
Boyabat İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
1
4
7
14
37
Boyabat Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi
1
4
7
14
38
Boyabat Mehmet Albayrak Hafız İmam Hatip Ortaokulu
1
4
7
14
39
Boyabat Mesleki Eğitim Merkezi
1
4
7
14
40
Boyabat Mevlana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
1
4
7
14
41
Boyabat Osman Özgün Anadolu İmam Hatip Lisesi
1
4
7
14
42
Boyabat Sarıağaççayırı İlkokulu
1
5
6
16
43
Boyabat Sarıağaççayırı Ortaokulu
1
5
6
16
44
Boyabat Şehit Turan Meşe İlkokulu
1
4
7
14
45
Boyabat Sıhhiye Ahmet Özay Anaokulu
1
4
7
14
46
Boyabat Türk Telekom Fen Lisesi
1
4
7
14
47
Boyabat Uygur Özay İlkokulu
1
4
7
14
48
Boyabat Yaşar Topçu Yatılı Bölge Ortaokulu
1
4
7
14
49
Boyabat Yeşilyurt İlkokulu
1
5
6
16
50
Dikmen Can Kardeşler Baysun Ortaokulu
1
4
7
14
51
Dikmen Dikmen Ercüment Türkmen Anadolu Lisesi
1
4
7
14
52
Dikmen Dikmen Güzelceçay İlkokulu
1
4
7
14
53
Dikmen Dikmen İmam Hatip Ortaokulu
1
4
7
14
54
Dikmen Şehit Bahattin Dolma İlkokulu
1
4
7
14
55
Dikmen Şehit Bahattin Dolma Ortaokulu
1
4
7
14
56
Durağan 125. Yıl Zübeyde Hanım Anaokulu
1
5
6
16
57
Durağan 75. Yıl Cumhuriyet İlkokulu
1
5
6
16
58
Durağan 75.Yıl Cumhuriyet Yatılı Bölge Ortaokulu
1
5
6
16
59
Durağan Akçaalan İlkokulu
1
6
5
18
60
Durağan Ayvacık İlkokulu
1
6
5
18
61
Durağan Çerçiler İlkokulu
1
6
5
18
62
Durağan Çerçiler Şh.Recep Geçer Yatılı Bölge Ortaokulu
1
6
5
18
63
Durağan Cumhuriyet İlkokulu
1
5
6
16
64
Durağan Durağan Anadolu İmam Hatip Lisesi
1
5
6
16
65
Durağan Durağan Anadolu Lisesi
1
5
6
16
66
Durağan Durağan Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
1
5
6
16
67
Durağan Durağan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
1
5
6
16
68
Durağan Emirtolu Yüksel Söylemez, Necla Yeniay İlkokulu
1
6
5
18
69
Durağan Hasan Azime Sözeri İlkokulu
1
6
5
18
70
Durağan Kuzuluk İlkokulu
1
6
5
18
71
Durağan Mehmet Akif Ersoy İlkokulu
1
5
6
16
72
Durağan Olukbaşı İlkokulu
1
6
5
18
73
Durağan Şehit Engin Şahin Yatılı Bölge Ortaokulu
1
6
5
18
74
Durağan Şehit Hüseyin Yanık İmam Hatip Ortaokulu
1
5
6
16
75
Durağan Şehit İbrahim Yiğit İlkokulu
1
5
6
16
76
Durağan Şehit Kadirler Ortaokulu
1
5
6
16
77
Durağan Tekiryaylası İlkokulu
1
6
5
18
78
Erfelek 23 Nisan Anaokulu
1
4
7
14
79
Erfelek Atatürk İlkokulu
1
4
7
14
80
Erfelek Erfelek Şehit Özkan Çelikkaya Çok Programlı Anadolu Lisesi
1
4
7
14
81
Erfelek Şehit Kenan Döngel Anadolu İmam Hatip Lisesi
1
4
7
14
82
Erfelek Yunus Emre Ortaokulu
1
4
7
14
83
Gerze Belören Ortaokulu
1
4
7
14
84
Gerze Karlı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği İlkokulu
1
4
7
14
85
Merkez Abalı İlkokulu
1
4
7
14
86
Merkez Abalı Ortaokulu
1
4
7
14
87
Merkez Bektaşağa Atatürk İlkokulu
1
4
7
14
88
Merkez Bektaşağa Atatürk Ortaokulu
1
4
7
14
89
Merkez Kabalı Ortaokulu
1
4
7
14
90
Merkez Lala İlkokulu
1
4
7
14
91
Merkez Tangal İlkokulu
1
4
7
14
92
Merkez Taşmanlı Dizdaroğlu Şehit Erol Keçeci İlkokulu
1
4
7
14
93
Saraydüzü Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi
1
5
6
16
94
Saraydüzü Saraydüzü İmam Hatip Ortaokulu
1
5
6
16
95
Saraydüzü Saraydüzü Türkaylar Ortaokulu
1
5
6
16
96
Saraydüzü Türkaylar İlkokulu
1
5
6
16
97
Türkeli Akçabük İlkokulu
1
6
5
18
98
Türkeli Atatürk İlkokulu
1
4
7
14
99
Türkeli Ayaz Ortaokulu
1
6
5
18
100
Türkeli Cumhuriyet İlkokulu
1
4
7
14
101
Türkeli Cumhuriyet Ortaokulu
1
4
7
14
102
Türkeli Gazi Mustafa Kemal Yatılı Bölge Ortaokulu
1
6
5
18
103
Türkeli Helaldı İlkokulu
1
6
5
18
104
Türkeli Helaldı Ortaokulu
1
6
5
18
105
Türkeli İmam Hatip Ortaokulu
1
4
7
14
106
Türkeli Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
1
4
7
14
107
Türkeli Türkeli 125. Yıl Gazi Anaokulu
1
4
7
14
108
Türkeli Türkeli Anadolu İmam Hatip Lisesi
1
4
7
14
109
Türkeli Türkeli Anadolu Lisesi
1
4
7
14

Sinop İli Zorunlu Hizmet Olmayan Okulları


Sıra İlçe Kurum Hizmet Bölgesi Hizmet Alanı Zorunlu Süresi Hizmet Puanı
1
Gerze Atatürk İlkokulu
1
1
-
10
2
Gerze Atatürk Ortaokulu
1
1
-
10
3
Gerze Gazi Mustafa Kemal İlkokulu
1
1
-
10
4
Gerze Gerze Anadolu İmam Hatip Lisesi
1
1
-
10
5
Gerze Gerze Anaokulu
1
1
-
10
6
Gerze Gerze Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
1
1
-
10
7
Gerze Haşim ve Zehra Tarı Ortaokulu
1
1
-
10
8
Gerze Şehit Nurullah Saraç Anadolu Lisesi
1
1
-
10
9
Gerze Yunus Emre İmam Hatip Ortaokulu
1
1
-
10
10
Merkez 15 Eylül Anaokulu
1
1
-
10
11
Merkez 15 Temmuz Şehitleri İlkokulu
1
1
-
10
12
Merkez Ada Anaokulu
1
1
-
10
13
Merkez Atatürk İlkokulu
1
1
-
10
14
Merkez Borsa İstanbul Şehit Ertan Yılmaztürk Güzel Sanatlar Lisesi
1
1
-
10
15
Merkez Çiftlik İlkokulu
1
2
-
11
16
Merkez Cumhuriyet İlkokulu
1
1
-
10
17
Merkez Emir Gazi Tayboğa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
1
1
-
10
18
Merkez Fatih İlkokulu
1
1
-
10
19
Merkez Gazi Mustafa Kemal İlkokulu
1
1
-
10
20
Merkez Gelincik Ortaokulu
1
1
-
10
21
Merkez Hayme Ana Özel Eğitim Anaokulu
1
1
-
10
22
Merkez İstiklal İlkokulu
1
1
-
10
23
Merkez İstiklal Ortaokulu
1
1
-
10
24
Merkez Korucuk İlkokulu
1
1
-
10
25
Merkez Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu
1
1
-
10
26
Merkez Mesleki Eğitim Merkezi
1
1
-
10
27
Merkez Osmaniye İlkokulu
1
1
-
10
28
Merkez Prof. Dr. Necmettin Erbakan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
1
2
-
11
29
Merkez Şehit Bülent Yalçın Spor Lisesi
1
1
-
10
30
Merkez Şehit Halil Özdoğru Ortaokulu
1
1
-
10
31
Merkez Şehit Ömer Can Açıkgöz Anadolu İmam Hatip Lisesi
1
1
-
10
32
Merkez Seydi Ali Reis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
1
1
-
10
33
Merkez Seyit Bilal İmam Hatip Ortaokulu
1
1
-
10
34
Merkez Sinop Anadolu Lisesi
1
1
-
10
35
Merkez Sinop Atatürk Anadolu Lisesi
1
1
-
10
36
Merkez Sinop Bilim ve Sanat Merkezi
1
1
-
10
37
Merkez Sinop Fen Lisesi
1
1
-
10
38
Merkez Sinop Özel Eğitim İlkokulu
1
1
-
10
39
Merkez Sinop Özel Eğitim Meslek Okulu
1
1
-
10
40
Merkez Sinop Özel Eğitim Ortaokulu
1
1
-
10
41
Merkez Sinop Sarı Saltuk Anadolu Lisesi
1
1
-
10
42
Merkez Sultan Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
1
1
-
10
43
Merkez Toki Şehit Fatih Erer Ortaokulu
1
1
-
10
44
Merkez Zübeyde Hanım Anaokulu
1
1
-
10
Sinop İli LGS Bilgileri

  • Şu an 2022 yılında Sinop iline ait merkezi sınavla öğrenci alan lise bilgilerini görüntülüyorsunuz. Merkezi sınavla öğrenci alan tüm okulları görüntülemek için tıklayınız.
  • Ortaöğretim Kurumlarına ilişkin Merkezi Sınav, sınavla öğrenci alan fen liseleri, sosyal bilimler liseleri, özel program ve proje uygulayan eğitim kurumları ile mesleki ve teknik anadolu liselerinin anadolu teknik programlarına öğrenci seçmek amacıyla uygulanmaktadır.
  • Sitemizdeki LGS bilgileri Milli Eğitim Bakanlığı tarafından kamuoyu ile paylaşılan bilgilerdir.
  • Güncel ve detaylı bilgileri "Milli Eğitim Bakanlığı"nın web sitesinden kontrol ediniz.
Sıra
İlçe Kurum
Kontenjan
En Düşük Puan
En Düşük Yüzdelik Dilim
En Yüksek Puan
En Yüksek Yüzdelik Dilim
Alan Adı Okul Türü
Öğretim Süresi
Öğretim Şekli Pansiyon
Yabancı Dil
1
MERKEZSinop Fen Lisesi
90
414,6374
7,51
469,6658
1,07
Fen Bilimleri Alanı (Fen Lis.)Fen Lisesi
4 yıl
Kız/ErkekPansiyon(Kız/Erkek)
İngilizce
2
MERKEZSinop Sarı Saltuk Anadolu Lisesi
90
374,2545
14,87
414,3456
7,55
Anadolu Lisesi
4 yıl
Kız/ErkekPansiyon(Kız)
İngilizce
3
BOYABATTürk Telekom Fen Lisesi
90
356,6611
18,83
444,7953
3,4
Fen Bilimleri Alanı (Fen Lis.)Fen Lisesi
4 yıl
Kız/ErkekPansiyon(Kız/Erkek)
İngilizce
4
BOYABATBoyabat Anadolu İmam Hatip Lisesi
40
258,5419
55,41
353,9405
19,5
Fen ve Sosyal Bilimler ProgramıAnadolu İmam Hatip Lisesi
4 yıl
Kız/ErkekPansiyon(Kız/Erkek)
İngilizce
5
MERKEZŞehit Ömer Can Açıkgöz Anadolu İmam Hatip Lisesi
60
252,3419
58,89
380,5289
13,57
Fen ve Sosyal Bilimler ProgramıAnadolu İmam Hatip Lisesi
4 yıl
Kız/ErkekPansiyon(Erkek)
İngilizce
6
MERKEZSeydi Ali Reis Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
30
224,2826
76,97
338,2567
23,58
Makine ve Tasarım Teknolojisi AlanıAnadolu Teknik Programı
4 yıl
Kız/ErkekPansiyon(Erkek)
İngilizce
7
MERKEZProf. Dr. Necmettin Erbakan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
60
214,1299
83,96
339,9624
23,11
Yiyecek İçecek Hizmetleri Alanı (Sınavlı)Anadolu Meslek Programı
4 yıl
Kız/ErkekPansiyon(Kız/Erkek)
İngilizce
8
MERKEZProf. Dr. Necmettin Erbakan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
60
177,0537
98,91
336,7378
24,01
Konaklama ve Seyahat Hizmetleri Alanı (Sınavlı)Anadolu Meslek Programı
4 yıl
Kız/ErkekPansiyon(Kız/Erkek)
İngilizce
Okul Ara

İl Ara

Sinop İli Hava Durumu

  • Hava durumu verileri meteorolojiden alınmaktadır.
  • Güncel ve detaylı bilgileri "Meteoroloji G. Müdürlüğü"nün web sitesinden kontrol ediniz.
Tarih
Durum
Fotoğraf
En Düşük Sıcaklık
En Yüksek Sıcaklık
05.12.2022
Sağanak Yağışlı
Sağanak Yağışlı
11
14
06.12.2022
Yağmurlu
Yağmurlu
11
14
07.12.2022
Pus
Pus
12
15
Bu sayfa en son 05.12.2022 tarihinde güncellenmiştir.
Sinop İli Namaz Vakti

  • Namaz vakti verileri diyanetten alınmaktadır.
  • Güncel ve detaylı bilgileri "Diyanet İşleri Başkanlığı"nın web sitesinden kontrol ediniz.
Tarih
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
04.12.2022
06:11
07:44
12:34
14:54
17:15
18:43
05.12.2022
06:12
07:45
12:35
14:54
17:15
18:42
06.12.2022
06:12
07:45
12:35
14:54
17:15
18:42
Bu sayfa en son 05.12.2022 tarihinde güncellenmiştir.

Sosyal medyada bizi paylaş!

Kullanım Şartları

Sitedeki bazı bilgiler güncelliğini yitirmiş veya içeriğindeki bilgilerin geçerliliği kaybolmuş olabilir. Herhangi bir yanlış anlaşılmadan bu site sorumlu değildir. Sitede yer alan bilgilerin doğruluğunu taahhüt etmiyoruz. Bu site bilgi ve eğlence sitesidir. Burada yer alan bilgiler resmi amaçla kullanılmaz, delil olarak gösterilemez. Bu sitede elde ettiğiniz bilgilerin doğruluğunu ve güncelliğini resmi mercilerden kontrol ediniz. Burada yer alan tüm okul bilgileri Milli Eğitim Bakanlığı'nın yayınlamış olduğu herkese açık meb.gov.tr internet sitesinden alınmıştır. Bilgilerin doğruluğundan http://www.okultanitimi.net sorumlu değildir. © Her hakkı saklıdır. 2018 - 2022

okul | deneme bonusu | deneme bonusu | deneme bonusu veren siteler | deneme bonusu veren siteler | meritroyalbet | hilbet giriş | meritroyal bet | yatırımsız deneme bonusu | tiktok takipçi satın al | melbet | melbet giriş | kaçak bahis | deneme bonusu | deneme bonusu veren siteler | deneme bonusu veren siteler | deneme bonusu veren siteler | Tiktok takipçi satın al | takipçi satın al | deneme bonusu veren siteler | deneme bonusu veren siteler | deneme bonusu | deneme bonusu veren siteler

Yandex.Metrica